Клінінгова компанія Make Clean – Для тих, хто цінує якість.

Мрієте жити у чистоті та порядку?

Ми прибираємо якісно, відповідально, оперативно. Робимо знижки. дзвоніть прямо зараз тел: 098-121-50-40

Чистка пором - Еко прибирання
ціни

Чищення парою – це завжди безпечно та екологічно. Якщо ви хочете досягти бездоганної чистоти, не застосовуючи хімії, то кращого способу, ніж очищення парою під великим тиском, Вам просто не знайти. Високий тиск та температура пари гарантує бездоганне очищення будь-яких поверхонь у Вашому будинку. Без застосування засобів для чищення або миючих засобів очищення пором дозволяє легко очищати підлогові керамічні поверхні, кахлі, міжплиткові шви, радіатори, сантехніку, робочі поверхні на кухні, дзеркала, скла, а також килими та м'які меблі. Також для деяких поверхонь застосовуємо Eco- friendiy засоби - екологічно чисті та безпечні.

Особливо корисне Eco- friendiy прибирання у будинку де є дитина, а також людям, які страждають на алергію.

Ми користуємося паровими очищувачами Кarcher (виробництво Німеччина) які забезпечують екологічно чистий спосіб прибирання. Згідно з дослідженнями пароочисник Кarcher знищує 99,9% поширених у побуті бактерій без застосування засобів для чищення.

Користуючись нашими послугами, Ви захищаєте себе та свою сім'ю від впливу хімічних засобів та значно економите свій дорогоцінний час.


Чистка пором - Еко прибирання
ціни

Більш детальну інформацію про послуги з Eco- friendiy прибирання можна дізнатися, зв'язавшись з нами. Звертайтеся – і Ви отримаєте результат, яким будете задоволені.