Клінінгова компанія Make Clean – Для тих, хто цінує якість.

Мрієте жити у чистоті та порядку?

Ми прибираємо якісно, відповідально, оперативно. Робимо знижки. дзвоніть прямо зараз тел: 098-121-50-40

Ми свідомо не стали розміщувати відгуки про нашу клінінгову компанію у нас на сайті. Вивчаючи конкурентів, ми зрозуміли, що 99,9% відгуків, написаних на своїх сайтах, є неправдивими та пишуться самими власниками, що легко перевірити. Всі відгуки на таких сайтах є виключно позитивними. Це говорить про модерацію лише тих відгуків, які влаштовують саму клінінгову компанію. Для нас велике значення мають відгуки у глобальній мережі інтернет не на наших ресурсах, а на сайтах незалежних відгуків та на форумах, де ми не маємо можливості модерувати публікації клієнтів. Єдине, що ми розміщуємо це офіційні листи подяки наших клієнтів.

Ми націлені на довгострокову співпрацю та цінуємо кожного нашого клієнта. Прагнемо задовольнити всі побажання навіть найвибагливіших клієнтів. Тому для нас найбільшою нагородою та показником якості роботи є те, що нас «ПЕРЕДАЮТЬ З РУК У РУКИ». Або як кажуть наші клієнти: «Я почуваюся абсолютно комфортно, оскільки мій будинок знаходиться в добрих руках. Я можу піти, знаючи, що компанія зробить те, що обіцяла» А для нас це набагато важливіше!

Крім того, ми враховуємо всі Ваші коментарі та побажання, для цього пропонуємо Вам заповнити БЛАНК ПОБАЖАНЬ після виконання робіт нашими фахівцями зі збирання. При закінченні виконаних послуг Ви заповнюєте цей бланк (він дуже простий), завдяки бланку ми врахуємо всі Ваші індивідуальні побажання та коментарі та вже наступного разу ми будемо ще досконалі.

Також залишити свій відгук з побажаннями Ви можете у формі зворотного зв'язку, у розділі контакти.Рекомендації наших клієнтів

Успішне співробітництво.
Допомога у відкритті медичного центру.
Комплексне обслуговування приміщень.
Виконуємо весь спектр клінінгових послуг із прибирання офісних приміщень.
Виконуємо весь спектр клінінгових послуг з прибирання офісних приміщень.

Що б Ви не шукали в інтернеті, будь-то РЕЙТИНГ КЛІНІНГОВИХ КОМПАНІЙ, ВІДГУКИ, РЕКОМЕНДАЦІЇ наших клієнтів або просто ДОБРА КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ - Вам однозначно захочеться замовити у нас якісні послуги з прибирання:)За рейтингом у м.Київ клінінгова компанія займає лідируючі позиції з наступних послуг: