Клінінгова компанія Make Clean – Для тих, хто цінує якість.

Мрієте жити у чистоті та порядку?

Ми прибираємо якісно, відповідально, оперативно. Робимо знижки. дзвоніть прямо зараз тел: 098-121-50-40

Хімчистка дивана Київ
ціни

Хімчистка дивана, крісла, килима, ковроліну дуже відповідальний та делікатний аспект. І ми належимо до цього питання з особливою уважністю. Постійно вдосконалимо свої навички, вивчаємо новинки та передові технології не лише в Україні, а й на зарубіжних ринках. Беремо лише найкраще з кращого – знання, техніку та засоби для хімчистки, щоб дарувати нашим клієнтам максимум якісних послуг та позитивних емоцій! Бо знаємо, як це важливо!

Потрібна хімчистка дивана Київ? Звертайтесь, Ваш диван залишиться задоволеним:)
Хімчистка м'яких меблів Київ Ціна
Хімчистка диванів, крісел Київ 350 грн посадкове місце
Хімчистка стільців 200 грн
Чищення крісел, диванів (шкіра) Від 500 грн посадкове місце
Хімчистка килимових виробів Київ Цена
Хімчистка килимів синтетика з ворсом до 1 см Від 35м2
Хімчистка килимів із натуральним ворсом до 1 см Від 45м2
Хімчистка ковроліну Від 35м2
Хімчистка матраців (з двох сторін) Цена
Матрац односпальний (дитячий) Від 500 грн
Матрац полуторний Від 600 грн
Матрац двоспальний Від 700 грн
Хімчистка штор, портьєр, гардин, тюлі, ламбрекенів, штор-маркіз Київ Ціна
Хімчистка штор від 40 грн

У професійній хімчистці м'яких меблів застосовують декілька технологій в залежності від складності забруднень і виду (типу матеріалу) м'яких меблів або килимових покриттів. Ми використовуємо найновіші професійні потужні екстрактори, які дозволяють завдяки потужній турбіні забезпечити мінімальну залишкову вологість. Внаслідок чого час висихання дивана, матраца або килимового покриття зменшується в рази! У роботі використовуємо безпечні засоби виробництва USA (гіпоалергенні та біорозкладні)

Хімчистка м'яких меблів Київ
ціни

Хімчистка диванів, крісел, матраців Київ

Так само як і інші предмети інтер'єру, особливо м'які меблі, дивани, крісла, стільці, матраци потребують регулярного чищення. Хімчистка м'яких меблів дозволяє повернути виробам первісний зовнішній вигляд та красу. Ця процедура не вимагає багато часу, але необхідні деякі знання та навички, тому виконувати хімчистку самому вкрай небажано, оскільки можна пошкодити виріб та зіпсувати оббивку. Довіряйте професіоналам тим, хто знає і любить свою справу. Наша клінінгова компанія грамотно та відповідально, виконає хімчистку дивана. Після чищення, м'які меблі будуть Вас радувати ще більше і дарувати комфорт та затишок на довгі роки!


Хімчистка м'яких меблів Київ
ціни

Хімчистка килимових виробів Київ

Хімчистка килимових покриттів вдома це дуже делікатне питання, яке потребує особливого підходу. Килими, ковролін вбирають у собі всі існуючі мікроби, які потрапляють до будинку. Тому регулярне хімічне чищення цих покриттів просто необхідне.

Звернувшись до нашої клінінгову компанію Make Clean, вам буде надана високоякісна допомога професіоналів, які очистять всілякі забруднення. Всі роботи ми проводимо на спеціалізованому устаткуванні з використанням найновіших закордонних коштів.


Хімчистка штор, портьєр, гардин, тюлі, ламбрекенів, штор-маркіз
ціни

Хімчистка штор, портьєр, гардин, тюлі, ламбрекенів, штор-маркіз

Безперечно, чисті штори, тюлі надають особливого відчуття чистоти та свіжості. Ми проводимо чищення штор на дому. Залежно від виду штор проводимо чистку на вазі, не знімаючи (такий вид чищення підходить для більшості штор) або, при необхідності, знімаємо чистим і вішаємо назад. Залежно від забруднень застосовуємо оптимальний спосіб чищення. Також чистимо штори пором - один з ефективних способів екочистки.

Хімчистка вдома Київ це швидкий, зручний та недорогий спосіб почистити ваш диван, крісло, стілець, матрац, килим, ковролін або штори, позбутися від забруднень, плям, небезпечних для вашого здоров'я мікроорганізмів, бактерій, постільних кліщів тощо. Килимові покриття, м'які меблі надають будь-якому приміщенню затишку та комфорту, але при неналежному догляді ці предмети інтер'єру дуже швидко стають місцем скупчення пилу та шкідливих мікроорганізмів, кліщів. Вирішенням цієї проблеми стане професійна хімчистка вдома, яка швидко та якісно позбавить Вас зайвих турбот. Усі роботи проводяться з урахуванням вивчення типу матеріалу та його властивостей. Це дозволяє зберегти початковий вид м'яких меблів, килимів, ковроліну і т.д.