Клінінгова компанія Make Clean – Для тих, хто цінує якість.

Мрієте жити у чистоті та порядку?

Ми прибираємо якісно, відповідально, оперативно. Робимо знижки. дзвоніть прямо зараз тел: 098-121-50-40

Мийка вікон Київ
Ціни

Мийка вікна Київ та область - професійно та недорого. Ціни на миття вікон доступні для всіх наших клієнтів. Виконуємо миття вікон після ремонту, сезонну мийку вікон, вітрин будь-якої складності. Бездоганна чистота ваших вікон за прийнятну ціну, гарантія результату 100%! Ми гарантуємо миття вікон якісно та вчасно, будь то сезонне миття вікон або миття вікон після ремонту- результат буде як завжди на найвищому рівні!Мийка вікон Київ ціна:

Мийка вікон Київ (площа, м2) Ціна орієнтовна
Миття вікон (сезонна мийка вікон) від 39 грн
Миття вікон після ремонту від 49 грн
Миття вітрин, вітражів від 50 грн

Мийка вікон Київ включає такі послуги:

  • миття рам
  • мийка вікон із двох сторін
  • миття підвіконь, відливів
  • зняття захисної плівки
Додаткові послуги з миття вікон Київ: Ціна орієнтовна
миття москітних сіток 40 грн шт.
миття віконних решіток 50 грн м2
мытье жалюзи 40 грн шт.
миття вікон в офісі 40 грн м2
миття нестандартних склінь договірна

Мийка вітрин Київ

Мийка вітрин Київ
Ціни

Чисті вітрини безпосередньо сприяють збільшенню попиту. Це веде до вашого благополуччя та процвітання. Ми миємо вітрини будь-якої конструкції та ступеня забруднення. Достатньо зателефонувати нам, і фахівці нашої клінінгової компанії зроблять все, щоб вітрини сяяли чистотою та блиском.

Ціни на наші послуги з миття вітрин дійсно прийнятні. Телефонуйте і переконайтесь у цьому самі!

Наша компанія надає знижку під час регулярного обслуговування. Відсоток знижки обговорюється з менеджером і залежить від складності робіт.

Мийка вікон, вітрин Київ
Ціни

Мало хто любить мити вікна, а так хочеться, щоб наші вікна виблискували чистотою та блиском. Мутне скло, вкрите шаром пилу, виглядає похмуро. Дивлячись на них, світ здається сірим та безрадісним. І хоча придумано безліч прийомів і засобів, щоб полегшити цю роботу, миття вікон сприймається нами, як одна з найнеприємніших справ під час прибирання. Простіше запросити фахівців з миття вікон тих, хто знає і любить свою справу.

Мийка вікон не є легкою справою, але ми знаємо, як впоратися з цим завданням. Після миття вікон Ви отримаєте чисті та сяючі вікна.

Бажаєте замовити мийку вікон у Київі та дізнатися точну вартість? Прорахуємо та виконаємо у найкоротший термін! Телефонуйте прямо зараз!